Вивіз будівельного сміття у Львові

вивіз будівельного сміттяОчищення території після ремонтних або оздоблювальних робіт – важливий і трудомісткий процес, від правильної та чіткої організації якого залежить не тільки чистота, а й безпека життя. Компанія «Clean» пропонує послуги із залученням сучасної спецтехніки: “Mercedes” та “MAN”, створені з системою «мультиліфт».Компанія Clean надає кожному клієнту можливість на вигідних умовах замовити послуги вивезення будівельного сміття у Львові. Для цього необхідно просто скласти заявку, скориставшись сайтом або зробити замовлення по телефону, попередньо уточнивши з менеджером обсяги відходів, місце знаходження об’єкта, найбільш зручний час та інші параметри.

Ціни на вивіз будівельного сміття

Кількість мішків (до 35 кг)Ціна/м2
До 40від 1000 грн.
До 60від 1200 грн.
До 100від 1500 грн.
До 120від 1700 грн.
До 150від 2000 грн.
До 200від 2400 грн.

Вивезення сміття дешево і оперативно

вивезення будівельного сміттяРобота з нашою компанією є найвигіднішим варіантом. Так, ми забезпечуємо:
 • високу якість сервісу та доступні ціни;
 • можливість оформлення заявки у будь-який час доби сім днів на тиждень;
 • максимальну відповідальність, оперативність та акуратність;
 • гарантований доступ до всіх найбільших полігонів Львову.
Спеціалісти самі підберуть для клієнта оптимальний контейнер. До речі, він подається протягом 3 годин з моменту оформлення заявки, а диспетчерська служба приймає дзвінки у цілодобовому режимі, включаючи вихідні та святкові дні.

Чому так потрібна послуга вивезення будівельного сміття?

У містах постійно зводяться різні будівлі, будинки. І якщо раніше робітники просто скидали арматуру, коробки та інше будсміття на прилеглі пустирі, то сьогодні все докорінно змінилося. Це пов’язано і з тим, що будівельні компанії прагнуть заробити гарну репутацію. І загалом за чистотою стежити стали краще. Тому часто замовляється вивіз будівельного сміття. Ми маємо у своєму розпорядженні все необхідне: бригади вантажників, парк спецтехніки (самоскиди КАМАЗ та ін.). Це дозволить суттєво скоротити час роботи. Ми готові здійснювати вивіз будівельного сміття навіть з об’єктів, що знаходяться на великій відстані від Львова.

Вивіз сміття після будівництва і не лише

Замовлення вивезення та утилізації будівельного сміття потрібно на різних етапах будівництва:
 • Демонтаж. Як правило, в цьому випадку обсяги сміття досить великі, і ми привозимо відразу кілька самоскидів та екскаваторів для того, щоб прибрати стару цеглу, уламки бетонних блоків, арматуру і т.д. Частину можна використовувати повторно під час будівництва – врахуйте це перед тим, як ми розпочнемо роботу.
 • Закінчення будівництва. На об’єкті залишаються відходи різного типу: це і залишки матеріалів (у тому числі зіпсовані під час доставки, підйому, будівництва), і упаковка, і ліси, які не планується використовувати вдруге, і одноразовий інструмент (наприклад, ємності для бетону та будівельних розчинів), банки з-під фарби та багато іншого. Все це займає трохи менше місця, ніж сміття після знесення будівлі. Ми оцінюємо обсяг та надаємо ту техніку, яка підійде для утилізації за розмірами та вантажопідйомністю.
 • Ремонт, встановлення дверей та вікон. На цьому етапі сміття може бути зовсім небагато, хоча багато залежить від кількості квартир і типу робіт. Проте одну-дві машини потрібно замовити.

Види будівельного сміття

 • Залишки зруйнованих цегляних перегородок та несучих стін;
 • Старі дерев’яні віконні та дверні короби, розібрані двері та вікна;
 • Бій від блоків, цегли, фундаменту;
 • Великі обрізки деталей, утворені під час різання оздоблювальних матеріалів, меблеві відходи;
 • Старі деталі інженерних комунікацій, що відслужили свій термін;
 • Металеві та залізобетонні конструкції, демонтовані під час проведення робіт із капітального ремонту об’єкта;
 • Забруднений верхній шар грунту, технологічний пил, що накопичився у великих обсягах, і багато іншого.

Як розрахувати вартість вивезення будівельного сміття

будівельне сміттяРозрахунок цін на транспортування здійснюється індивідуально після звернення клієнта із заявкою. Ми надаємо вигідні умови співпраці та вивозимо відходи дешево, з можливістю укладання постійного договору чи надання разової послуги. На вартість замовлення можуть впливати такі фактори:
 • обсяги відходів, що визначають підбір кількості та типу контейнерів;
 • місце розташування об’єкта (у Львові чи області);
 • допомога в завантаженні (якщо вам потрібні екскаватори або вантажники для завантаження, такі послуги оплачуються окремо).
Щоб отримати детальнішу інформацію щодо співпраці та уточнити, скільки коштує послуга, зателефонуйте співробітникам «Clean» за телефоном або замовте зворотний дзвінок через онлайн-форму.
5/5 - (18 відгуків)