Хімчистка килимів на дому у Львові

хімчистка килимівЗатишні і якісні килими давно стали окрасою сучасних квартир, будинків та офісів. Вони комфортні, абсолютно нешкідливі і можуть залишатися такими протягом багатьох років за умови дбайливого регулярного догляду. Застава їх довготривалої краси – професійна хімчистка килимів на дому.Дана послуга необхідна кожному килиму, незалежно від його матеріалу і кольору. Жителі Львова і передмістя можуть замовити її в клінінговій компанії Clean. Замовлення приймаються в онлайн-режимі і по телефону, розцінки залежать від розмірів килима і ступеня його забруднення.

Коли потрібно віддавати килим в чистку?

Стандартне прибирання пилососом знімає тільки поверхневий шар пилу і сміття. У той час як професійна чистка килимів на дому у Львові очищає всі шари килимового покриття і дарує йому приємну свіжість.Телефонуйте нам, якщо:
  • килим потьмянів і потемнів;
  • на ньому з’явилися плями, розводи і не стираються забруднення;
  • у вас в будинку є тварини, особливо довгошерсті;
  • від килима став виходити неприємний запах.
Крім цього, існує графік хімчистки – приблизно раз на півроку. Це продовжує термін служби виробу і дарує йому відмінний зовнішній вигляд.

Ціни на хімчистку килимів (прайс-лист)

ПослугаЦіна/м2
Хімчистка килима на домувід 40 грн.
Хімчистка килима в цехувід 100 грн.

Скільки коштує чищення килимів вдома?

хімчистка килимаПопередню вартість процедури ви можете подивитися в прайсі на нашому сайті. Більш точні розцінки обговорюються з менеджером в телефонному режимі.Ціни на послуги залежать від:
  • площі килимового покриття;
  • його типу і стилю;
  • виду матеріалу, з якого виготовлений килим.
Якщо необхідно усунути неприємний запах, то дана послуга оплачується окремо.

Яке обладнання і засоби ми використовуємо для хімчистки килимів?

Професійне чищення килимів на дому недорого вимагає особливо ретельного підходу. У Clean її основними складовими є:
  • компетентний старанний клінер;
  • висококласне переносне обладнання;
  • щадні хімічні засоби від відомих преміум-брендів.
Ефективність та безпечність кожного миючого складу підтверджена численними документами, в числі яких є сертифікати відповідності європейським нормам і правилам.
Ви виконуєте роботу вдома у клієнта?
Так, ми здійснюємо професійне чищення килимів на дому у клієнта. Все необхідне для клінінгу виконавці привозять із собою.
Як часто потрібно виконувати хімчистку килимів?
Хімчистку килимових покриттів та килимів рекомендується проводити не рідше 1 разу на рік. Цього достатньо, щоб підтримувати їх у чистоті та запобігти розмноженню хвороботворних бактерій, небезпечних кліщів-сапрофітів, що мешкають у місцях скупчення пилу. Якщо в квартирі є свійські тварини, чистку потрібно проводити ще частіше.
5/5 - (23 відгуків)