Послуги прибиральниці у Львові

послуги прибиральниціПрезентабельний вид приміщення – одна з основних умов організації роботи офісу, магазину, іншої структури. Перше враження на потенційних клієнтів, партнерів нікому ще не вдавалося справити двічі. Відповідно, чистота та порядок – об’єктивна необхідність у роботі кожної структури, від комерційної до освітньої.Кому доручити прибирання приміщення? Звісно, ​​професійній прибиральниці. Але знайти спеціаліста у Львові не так просто. Оголошень категорії «шукаю прибиральницю» у мережі зустрічається чимало. Найчастіше компанії розміщують вакансії на профільних ресурсах.Але не завжди оголошення з текстом «шукаю прибиральницю» дають очікуваний результат. Не хочете витрачати дорогоцінний час? Потрібна прибиральниця високої кваліфікації? До ваших послуг спеціалісти клінінгової компанії Clean.

Ціни на послуги прибиральниці

ПослугаЦіна/м2
Генеральне прибирання квартирвід 35 грн.
Прибирання квартир після ремонтувід 55 грн.
Підтримуюче прибирання квартир 1 раз в тиждень (тільки після проведення ген. Прибирання)від 25 грн.
Прибирання квартир після пожежі/затопленнявід 150 грн.

Де знайти прибиральницю у Львові?

Практично кожною компанією сьогодні наймається прибиральниця, Львів один із найрозвиненіших в Україні ринків послуг технічного персоналу. Більшість роботодавців розміщує вакансії у ЗМІ та інтернеті. Відгук на оголошення може бути різним. Все залежить від умов праці, розміру оплати, специфіки прибиральниці.Хто зазвичай приходить на співбесіду? Як правило, це люди без спеціальної підготовки, яким просто потрібен підробіток. Особливо це актуально, якщо компанії потрібна вечірня прибиральниця. Як працюватиме некваліфікована прибиральниця? Стандартно чи як уміє.При наймі технічного персоналу кожному керівнику слід пам’ятати у тому, що офіс – обличчя організації. Підтримання чистоти у ньому потребує професійного підходу. Звичайна прибиральниця, ранкова чи вечірня, навряд чи зможе з гарантією якості впоратися з поставленими завданнями.

Прибирання як професія

послуги прибиральниці у ЛьвовіВам потрібна постійна прибиральниця в офіс чи квартиру? Компанія Clean пропонує послуги професійних прибиральниць за доступними цінами. Ми підберемо для вас технічний персонал з урахуванням специфіки офісу або будь-якого іншого об’єкта.Професійні прибиральниці Clean працюють за гнучким графіком. При виконанні своїх обов’язків вони використовують сучасні технології клінінгу, інструменти та засоби, що дають змогу оптимізувати роботу з наведення чистоти, гарантувати якісний результат.Професійна прибиральниця має спеціальні знання. Вона розуміється:
  • у видах та типах сучасних покриттів;
  • у технології приготування робочих розчинів із концентратів;
  • у видах та технологіях прибирання.
Це дозволяє гарантувати ефективність роботи та мінімізувати витрати часу на неї. Щодо вартості послуг прибиральниці, вона визначається складністю та обсягом робіт.

Послуги прибиральниці: види виконуваних робіт

прибиральницяПрофесійна прибиральниця в офісі, будь-якому іншому комерційному об’єкті, в адміністративному, навчальному закладі може виконувати різні роботи. До таких входять: Найбільш поширеною послугою є регулярне прибирання. Вона має свої особливості. Специфіка клінінгових робіт визначається сферою діяльності організації замовника.З урахуванням індивідуальних характеристик об’єкта обслуговування прибиральницею підбираються та використовуються хімічні, технічні, допоміжні засоби.

Як формується вартість послуг прибиральниць

  • Величина загальної площі всіх приміщень;
  • Вид виконуваних дій (усунення пилу, вологе прибирання, миття віконних та дверних конструкцій);
  • Якість роботи, яку оцінює замовник;
  • Кількість або обсяг використовуваних засобів побутової хімії.
На сайті сервісного центру є прайс-лист, де детально розписані розцінки на конкретні послуги.

Виклик прибиральниці протягом години

Наш сервіс виконує пошук вільного працівника для прибирання та забезпечує його прибуття за адресою замовника за годину. Порядність та якість робіт гарантується. Є можливість отримати телефонну консультацію з будь-яких організаційних, фінансових питань.
5/5 - (19 відгуків)