Хімчистка шкіряних меблів у Львові

Хімчистка шкіряних меблів вимагає професійного підходу, оскільки самостійне очищення може привести до плачевних наслідків. Справа в тому, що чистку шкіри ні в якому разі не можна проводити з використанням звичайного мильного розчину або навіть просто протирати їх вологою ганчірочкою. Адже луг і вода вимивають зі шкіри жири, які надають їй особливу м’якість і пластичність.Що вже говорити про самостійні спроби вивести різні плями з шкіряних меблів, які можуть тільки посилити проблему, або зовсім змінити колір благородної шкіряної оббивки.Оптимальним рішенням буде звернутися в клінінгову компанію «Clean», а ми в свою чергу, гарантуємо, що повернемо привабливий вигляд вашим диванам і кріслам, при цьому ніяк їх не зіпсувавши!

Ціни на хімчистку шкіряних меблів (прайс-лист)

ПослугаЦіна/м2
Крісло шкіряневід 250 грн.
Диван шкіряний прямийвід 550 грн.
Диван шкіряний кутовийвід 600 грн.
Стілець шкірянийвід 150 грн.

Технологія чищення меблів зі шкіри від компанії «Clean»

Безумовно, меблі зі шкіри надають житловому приміщенню і офісу респектабельний вигляд. Однак, якщо не дотримуватися правил догляду за подібними меблями, тоді вони досить швидко втратять свій ефектний зовнішній вигляд. Це стосується, як гладкої шкіри, так і нубуку, замші. Як правило, покупців попереджають про необхідність проведення регулярної хімчистки, але більшість з них забувають ці рекомендації.Алгоритм проведення професійної хімчистки шкіряних меблів складається з декількох етапів:
  1. Перший етап – це попередній огляд вироби, щоб визначити тип матеріалу, інтенсивність забруднень, а також підібрати відповідний засіб для очищення
  2. Після цього слідує вакуумна чистка, за допомогою пилососа, в результаті чого видаляється пил з найбільш важкодоступних місць шкіряних диванів
  3. Потім майстри проводять обробку плям, лискучих ділянок, за допомогою делікатних жируючих засобів, які активно розщеплюють плями будь-якого походження (навіть на масляній основі), при цьому не завдаючи ніякої шкоди оббивці зі шкіри
  4. Наступний етап – це безпосередньо чистка меблів, проводиться вручну або за допомогою спеціалізованого обладнання, яке оснащене щадними насадками (залежить від типу оббивки і інтенсивності забруднень). Крім того, можливе очищення миючими складами, паром або іншими методами для видалення бруду.
  5. Нарешті, завершальний етап – це сушка меблів.
Згідно з рекомендаціями фахівців хімчистку шкіряних диванів рекомендується проводити раз-два на рік. Шкіра – це натуральний матеріал, в склад якого входять жири, що володіють властивістю з часом випаровуватися, тому оббивку необхідно змащувати з періодичністю в кілька місяців. Цю процедуру можна провести, як самостійно, так і довірити кліннерам.

Чистка та догляд за шкіряними меблями на дому

Клінінгова компанія «Clean» пропонує чистку шкіряних меблів на дому у Львові на вищому рівні і за низькими цінами. Ми виведемо будь-які забруднення шкіри та замші, зберігаючи її еластичність і привабливий вигляд.Ми зможемо вивести плями від кулькової ручки, жувальної гумки та інших, а також усунути неприємні запахи. Професіоналізм наших співробітників допоможе повернути нубуку, замші, гладкій шкіряній оббивці первозданний лиск.Компанія «Clean» надасть належний догляд за шкіряними меблями. Щоб замовити послугу зв’яжіться з нами по вказаному телефону або залиште заявку на сайті. Оперативність і якість – це головні принципи нашої роботи!
Хімія яку ви використовуєте безпечна для виробів зі шкіри?
Так, для хімчистки шкіряних меблів ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані засоби.
Скільки часу піде на хімчистку?
Не більше години знадобиться клінеру щоб зробити повноцінну хімчистку шкіряного виробу.
5/5 - (35 відгуків)