Прибирання квартир після ремонту у Львові

прибирання після ремонтуНапевно, найскладніша властивість, якою володіє прибирання квартир після ремонту, – це стійкість забруднень. Відмити їх самостійно з першого разу неможливо. Для цього потрібно використовувати спеціалізовану хімію, дотримуватися послідовності дій і застосовувати професійні очищаючі прилади.Ми розповімо вам про всі тонкощі комплексного прибирання квартир після ремонту у виконанні професійних клінерів. Дочитавши статтю до кінця, запитайте себе, чи варто намагатися робити всі ці процедури самостійно. Можливо, замовити прибирання квартири у Львові після ремонту буде кращим варіантом?Ви занадто втомилися або просто немає бажання прибирати в квартирі самостійно? Замовте прибирання в нашій компанії! Сервіс «Clean» – це не тільки оперативний клінінг житла за допомогою сучасного обладнання, а й доступна ціна послуги! Розрахувати вартість прибирання квартири після ремонту ви можете прямо зараз.

Інвентар та засоби для прибирання компанії Clean

Хороша підготовка – половина успіху. Для того щоб зробити дійсно якісне прибирання квартири після ремонту, необхідне спеціальне обладнання і ретельно підібрані за потребами витратні матеріали.Устаткування (замовляється окремо від основного прибирання):
 • Чистячі пилососи (для сухого прибирання) з різними насадками.
 • Миючі пилососи (для хімчистки меблів) з різними насадками.
 • Роторні та підлогомиючі машини.
 • Пароочищувачі для наведення чистоти в важкодоступних місцях.
Витратні матеріали (входить в замовлення):
 • Одноразові серветки з мікрофібри для поверхонь і підлоги.
 • Миючі та чистячі засоби німецького виробництва з підвищеним рівнем відповідності екологічному стандарту.
Разом з великим досвідом і високим професіоналізмом клінерів такі підготовчі матеріали – запорука того, що професійне прибирання квартир після ремонту буде вдалим.

Ціни на прибирання після ремонту (прайс-лист)

ПослугаЦіна/м2
Прибирання після ремонту (квартира)від 45 грн.
Прибирання після ремонту (будинок)від 55 грн.
Прибирання після ремонту (офіс)від 45 грн.
Прибирання після ремонту (комерційне приміщення)від 45 грн.

Хто проводить прибирання після ремонту?

Спеціалізовані клінінгові компанії набирають на роботу людей з високим рівнем працьовитості, акуратності і любові до чистоти. Це клінери або, кажучи по-старому, прибиральники.Така клінінгова компанія, в числі спеціалізацій якої є прибирання квартир після ремонту, може забезпечити оперативне і якісне очищення приміщень від будівельного пилу, сміття, залишків шпаклівки або фарби.

Як виконують прибирання після ремонту квартир, будинків, офісів?

прибирання квартири після ремонтуПроцес післябудівельного прибирання квартир відрізняється від генерального прибирання. В основному тим, що вимагає більш ретельного очищення поверхонь. Будівельні суміші залишають стійкі сліди, які змити підручними засобами з першого разу практично неможливо.Професійна компанія з прибирання квартир після ремонту передбачає цю ймовірність і постачає своїх клінерів усіма необхідними засобами для видалення:
 • шпаклівки;
 • фарби;
 • будівельного пилу;
 • клею і лаку.
В результаті прибирання квартири після ремонту у Львові, відгуки на яку можна знайти по всьому інтернету, можна навести ідеальну чистоту і не залишити жодного сліду будівельних робіт.У вартість прибирання квартири після ремонту закладені такі процедури:
 • Збір і видалення будівельного сміття (легке сміття).
 • Обезпилювання поверхонь.
 • Миття або протирання стелі, стін, всіх вертикальних поверхонь.
 • Ретельне прибирання в важкодоступних місцях – за батареями, в куточках і комірках.
 • Миття дверей, плінтусів, дверних коробів і вікон.
 • Грунтовне вологе прибирання підлоги, її натирання, при необхідності – спеціальною дисковою машиною (послуга замовляється окремо).
 • Доведення до блиску скла і дзеркал.
 • Повний цикл догляду за вбудованими меблями на кухні.
вартість прибирання після ремонтуНа замовлення можлива хімчистка килимів та м’яких меблів. Якщо покриття для підлоги повністю забруднені, рекомендуємо звернути свою увагу на послугу фабричного прання килимів. Це недорого і приносить свіжість килиму надовго.

Чому варто замовити прибирання квартири після ремонту у професіоналів?

Ми не будемо стверджувати, що прибрати після ремонту самостійно абсолютно неможливо. Якщо у вас є в запасі маса часу, більш-менш хороша хімія і пара людей в допомогу – можливо, щось нормальне у вас і вийде.Інша справа – це час, витрачені вами зусилля і якість. Чи не краще заощадити дві перших складових, щоб отримати чудову третю? Тим більше, що ціни на таку послугу, як прибирання квартир після ремонту у Львові, зараз досить демократичні.
Чим відрізняється прибирання після ремонту від генерального?
На генеральному прибиранні клінери працюють лише з побутовими забрудненнями. А на прибиранні після ремонту команда усуне будівельні забруднення: шпаклівку, затирку, клей, а також прибере дрібнодисперсний будівельний пил та підготує приміщення до в’їзду.
Який інвентар ви привозите із собою для прибирання після ремонту? Чи потрібно щось додатково?
На кожен виїзд на об’єкт ми беремо з собою все необхідне для клінінгу: драбину, парогенератор, пилосос, миючі засоби, губки, ганчірки тощо. Вам не потрібно готувати додаткове обладнання.
5/5 - (28 відгуків)