Прибирання приватних (заміських) будинків та котеджів

прибирання приватного будинкуДоводиться ділити час між прибиранням будинку і проведенням часу з сім’єю? Ми знаємо, як вирішити цю проблему! Не упускайте можливість більше часу провести з дитиною, відвідати друзів і родичів, зайнятися улюбленою справою або просто відпочити після роботи. Поки ви зайняті своїми справами, ми приберемо ваш будинок  у Львові від горища до підвалу.

Повертайтесь щодня в чистий дім!

Тільки уявіть: ви повертаєтеся додому, а вдома вже чисто! Мрія, чи не так? Так чому б не здійснити її! Довірте клопіт по прибиранню свого будинку професіоналам компанії «Clean». Немає способу прибирання швидше, ніж викликати клінінгову компанію. Ви здивуєтеся результату!Професійне прибирання економить не тільки час, а й гроші. Поки ми прибираємо, ви спокійно вирішуєте свої справи. Ми гарантуємо доступну вартість на наші послуги і 100% гарантію якості.

Ціни на прибирання приватних будинків та особняків (Прайс-лист)

ПослугаЦіна/м2
Генеральне прибирання будинкувід 35 грн.
Прибирання будинку після ремонтувід 55 грн.
Підтримуюче прибирання будинку 1 раз в тиждень (тільки після проведення ген. прибирання)від 25 грн.
Прибирання будинку після пожежі/затопленнявід 180 грн.

Довірте прибирання вашого будинку у Львові та області професіоналам

Ми наводимо чистоту оперативно, не уникаючи важкодоступних місць. Наша команда береться за роботу незалежно від кількості вікон, сходів і складності предметів інтер’єру та декору.прибирання заміського будинкуМи працюємо так, як вам зручно:
  • підтримуюче прибирання, що проводиться щодня або кілька разів на тиждень;
  • генеральне (комплексне) прибирання на разовій основі;
  • прибирання після будівельних і ремонтних робіт;
  • прибирання прибудинкової території та фасадів.
Прибирання будинку або котеджу – це не тільки трудомісткий процес, але і дуже відповідальний. Ми точно знаємо, як провести прибирання правильно, швидко і ефективно!Наші переваги:
  • досвід роботи кожного співробітника не менше 3-х років;
  • сучасне професійне обладнання;
  • індивідуальний підхід до кожного будинку;
  • відпрацьований і злагоджений процес прибирання.
Важливо ще раз наголосити, що існує певна різниця в тому, як відбувається прибирання квартири і будинки. Перша відмінність – територія. Прибирання будинку клінінговою компанією, як правило, зачіпає площу від 100 квадратних метрів. Додаткова площа «ховається» під горищами та підвалами, різними підсобними приміщеннями, гардеробами і 2-ма, а може бути і 3-ма санвузлами.Є ще і велика прибудинкова територія. Це, як правило, зона барбекю, баня або сауна, літня альтанка, садові доріжки, можливо, дитячий майданчик. Все це призводить до того, що час і вартість прибирання будинку за 1 кв. м. збільшуються в порівнянні з квартирою. Адже кожне додаткове приміщення вимагає свого підходу в прибиранні, спеціальних інструментів, миючих засобів і підручних матеріалів.

Прибирання елітних будинків

У нас часто запитують, чи працюємо ми з дорогими приватними будинками. Так, прибирання елітних будинків – одна з послуг компанії «Clean». Незалежно від дорожнечі матеріалів, використаних при будівництві будинку, і вартості задіяних поверхонь та елементів декору, в таких будинках теж потрібне регулярне прибирання. Наша команда знає, як поводитися з крихкими матеріалами. Розцінки на прибирання елітного приватного будинку можна уточнити, залишивши нам заявку. З цього та інших питань вас зможуть проконсультувати наші співробітники по телефону або при особистій зустрічі.

У нас ви можете замовити прибирання будинку на постійній і разової основі

засоби для прибирання будинків та котеджівНаша клієнтська база постійно поповнюється новими клієнтами, а ті, хто звернувся до нас одного разу, з часом переходять в розряд постійних. Прибирання на дому у Львові, яке проводять співробітники нашої компанії, може мати різний характер.

Підтримуюче прибирання будинку

У більшості випадків у нас замовляють постійне підтримуюче прибирання, яке знімає з власників житла обов’язок щодня витрачати час на миючі засоби та пил. Наша команда за один приїзд видалить пил з усіх поверхонь, натре дзеркала, пропилососить, проведе вологе прибирання, винесе сміття і не тільки. Воно може проводитися як кілька разів на тиждень, так і кожен день. Вартість прибирання будинку обмовляється в кожному індивідуальному випадку.

Генеральне прибирання

У генерального прибирання будинку ціна інша. Воно проводиться рідше, але включає комплексний пакет послуг. Ми пропонуємо також прибирання після будівництва та ремонтних робіт, коли основний вид забруднень – уїдливий будівельний пил.
Я хотів би замовити у вас регулярне прибирання приватного будинку. Це можливо?
Так, ми готові допомагати вам у підтримці чистоти та порядку в будинку на постійній основі. Для клієнтів з індивідуальним графіком у клінінговому сервісі Clean передбачені знижки.
Чи можна замовити не лише прибирання у будинку, а й клінінг прилеглої території?
Так ми готові обговорити вартість виконання цієї роботи на індивідуальних умовах. Як правило, в якості додаткової послуги наші клієнти замовляють дезінфекцію басейну і чистку облицювання, прибирання садових доріжок і клумб, миття мангалів і вивезення сміття з гаража. Якщо на території вашого котеджу або будинку є лазня, ми також в ній приберемо.
5/5 - (27 відгуків)