Про компанію

про компанію Клінінгова компанія Clean – сервіс, який створювався зі спеціалізацією в галузі прибирання квартир та офісів у Львові. Головна мета компанії – надати нашим клієнтам максимально якісний сервіс та допомогти забути про питання прибирання, заощаджуючи при цьому такий дорогоцінний ресурс, як ваш час. Розвиваючись, ми поступово відкривали супутні напрямки у сфері клінінгових рішень і зараз готові запропонувати нашим клієнтам такі послуги:
  • Генеральне та післяремонтне прибирання;
  • Прибирання на регулярній основі;
  • Щоденне прибирання;
  • Прибирання магазинів, салонів та інших приміщень;
  • Миття вікон та вітрин;
  • Послуги з хімчистки.

Переваги роботи з нами

Економія грошей та часу

Укладаючи з нами договір на регулярне прибирання, ви отримуєте наступні переваги:
  • Не потрібно брати до штату додатковий персонал прибиральників, оплачувати відпустки та лікарняні, шукати їм заміну;
  • Можна вибирати графік прибирання в будь-який зручний для вас час;
  • Час прибирання скорочується у рази, оскільки ми використовуємо професійне обладнання;
  • Вибір засобів та техніки – наша турбота, ви отримуєте лише чудовий результат!
Професійно прибране приміщення – це гігієнічна чистота та високі санітарні норми. Відсутність пилу та бруду, чисте повітря в офісі підвищать продуктивність праці ваших працівників і навіть знизять захворюваність! А імідж вашої фірми виросте в очах клієнтів та партнерів, якщо офіс завжди сяятиме чистотою. І це теж вигідно!

Ми вміємо все

Протерти підлогу та змахнути пил – це не про нас! Ми виконуємо ретельне глибоке очищення всіх поверхонь, включаючи важкодоступні плінтуси, батареї опалення та сходи. Більше того: якщо виникне необхідність, ми візьмемося за миття вікон, вітрин та фасадів, а також за хімчистку м’яких меблів та килимів. Є специфічні види прибирання – ми готові виконати усі ваші побажання!

Контроль та якість

Забудьте про балакучих прибиральниць, які відволікають і заважають роботі ваших співробітників! Наша команда – це високопрофесійний «десант» в уніформі та з екіпіруванням. Чемні та коректні члени мобільної бригади «Clean» зроблять свою справу швидко та чітко, ні на хвилину не перериваючи процеси вашої компанії. І більше того: за якістю роботи постійно стежить бригадир, а закріплений за вашим замовленням персональний менеджер завжди готовий вирішити з вами будь-які запитання.

Запрошуємо до довгострокового співробітництва!

Професійний клінінг на регулярній основі – це те, що потрібно вашій компанії. постійним клієнтам ми пропонуємо гнучку систему знижок, зручні умови оплати, взаємовигідну співпрацю. Для того, щоб отримати високу якість сервісу і позбавити себе зайвого клопоту, досить просто зв’язатися з нами.
5/5 - (29 відгуків)