Прибирання складів та виробничих приміщень у Львові

прибирання складських та виробничих приміщеньПрибирання складу дуже специфічна робота, яка не терпить непрофесіоналів, в силу специфіки роботи. Серед особливостей можна виділити:
  • Територія складу чи виробничого приміщення зазвичай дуже велика і містить величезну кількість різних стелажів, палетів і різної складської атрибутики – всі ці об’єкти вимагають ретельної та копіткої роботи та особливого підходу;
  • На складі дуже багато важкодоступних місць, які вимагають прибирання;
  • Проходи на складському об’єкті, як правило, вузькі і потрібна спецтехніка компактних розмірів;
  • На складі можуть зберігатися як промтовари, і споживчі одночасно.
Спроби впоратися власними силами з прибиранням промислового об’єкта навряд чи призведуть до потрібного ефекту через дорожнечу процесу. Прибирання складу за допомогою нашої клінінгової компанії Clean – Ваша гарантія ідеальної чистоти та порядку на Вашому об’єкті.

Ціни на прибирання складських та виробничих приміщень

Площа приміщенняЦіна
до 50 м2від 2000 грн.
50-100 м2від 2500 грн.
100-150 м2від 3500 грн.
понад 150 м2договірна
Ми можемо взяти на себе обов’язки щодо прибирання будь-якого за розміром об’єкта з гарантією якості робіт!прибирання складуПрибирання складів та виробничих приміщень — один із напрямків клінінгу, в якому працює наша компанія. Ми працюємо по всій території Львова та Львівської області. Наші фахівці виконують роботу швидко та на високопрофесійному рівні. Ми можемо запропонувати свої послуги з щоденного та генерального прибирання складських приміщень. Ми гарантуємо якісний клінінг Вашого складу.Ми одна з найкращих за рейтингом клінінгова компанія з прибирання складів та виробничих приміщень, напрямок у якому працюємо вже понад 10 років. Наші ціни, швидкість та якість робіт Вас приємно здивують! Clean має всі необхідні ресурси для якісного виконання робіт на складських об’єктах.Підтримка чистоти підприємства: заводу чи фабрики – важливе й одне з основних виробничих завдань – що довше на підприємстві не здійснюється прибирання – тим гіршими стають умови роботи – засмічуються інженерні системи, бруд осідає у недоступних місцях. При цьому знижується якість роботи та втрачається споживчі якості товарів. Прибирання складу – це трудомісткий процес, що вимагає високої кваліфікації персоналу. Будь-яке виробничо-складське приміщення – це приміщення з підвищеним рівнем скупчення людей та техніки, а відповідно утворення бруду та пилу, можливості появи комах та гризунів. Якщо ситуацію з клінінгом запустити на такому об’єкті – то результат може стати сумним – передчасне зношування обладнання, зниження продуктивності праці, і як наслідок повна зупинка діяльності компанії.прибирання виробництва ЛьвівЗапевняємо працюючи з нашою компанією прибирання складських та виробничих приміщень буде здійснюватися як робота швейцарського годинника. Звертаємо увагу, що клінінг на складі чи виробництві суттєво відрізняється від будь-яких інших видів прибирання. Ми застосовуємо комплексний підхід у прибиранні виробництв, що передбачає використання великої кількості імпортних засобів для чищення та професійної техніки: підлогомийні машини, пилососи, проф. пилососи для сухого та вологого прибирання.

Скільки часу займає генеральне прибирання складу?

Все залежить від площі приміщення та від ступеня його забруднення. Ми використовуємо в роботі спеціальне обладнання для прискорення процесу прибирання. Якщо площа приміщення занадто велика, ми направляємо відразу кілька бригад для прискорення процесу.
Чи можливо замовити послугу з прибирання приміщення у вихідні дні?
Так, ми працюємо як у будні, так і у вихідні та святкові дні.
Що потрібно підготувати для ваших працівників?
Нічого не потрібно готувати! Весь робочий інвентар та миючі засоби своїм працівникам ми надаємо самі. Все що потрібно від вас – це забезпечити доступ до всіх приміщень, що вимагають прибирання.
Як ви здійснюєте прибирання складів з великою площею?
Для роботи з великими приміщеннями ми використовуємо спеціальне обладнання: машини для підлоги; пилососи; проф. пилососи для сухого та вологого прибирання. Завдяки ним ми здійснюємо якісне прибирання у максимально короткі терміни.
5/5 - (15 відгуків)