Хімчистка ковроліну на дому у Львові

Компанія “Clean” надає послуги професійного чищення ковроліну на дому за низькими цінами у Львові.Хімчистка ковроліну з виїздом до дому проводиться за допомогою сучасного обладнання німецької марки Karcher, а також безпечних засобів для чищення та засобів для виведення плям.З нашою допомогою Ви зможете недорого, а, головне, якісно почистити килимове покриття на дому. Вартість хімчистки не зміниться через ступінь забруднення і кількості плям.Важливо! Технологи компанії рекомендують проводити глибоку хімічну очистку ковроліну кілька разів на рік. Тільки такий правильний догляд дозволить “продовжити життя” підлогового покриття.Переваги нашої компанії:
 • відпрацьовані передові технології;
 • сучасні методи чищення;
 • використовуємо новітнє обладнання;
 • безпечні хімічні засоби;
 • гарантія якості;
 • працюємо в зручний для Вас час;
 • можливий виїзд в день звернення;
 • доступні ціни на хімчистку;
 • немає націнки за ступінь забруднення;
 • виїзд майстра безкоштовно;
 • постійним клієнтам знижки.

Ціни на хімчистку ковроліну (прайс-лист)

ПослугаЦіна/м2
Хімчистка ковроліну на домувід 40 грн.
Хімчистка ковроліну в цехувід 100 грн.

Чистка ковроліну: етапи, вартість послуг

Якщо Ваш ковролін втратив первісний вигляд і чистоту, слід звернутися до нас за допомогою.Своєчасна хімчистка ковроліну в квартирі – важлива і необхідна процедура, яка дозволить продовжити термін експлуатації виробу і поверне йому первісний вигляд.Вкрай не рекомендується намагатися чистити килимові покриття своїми силами. Скориставшись невідповідним методом очищення або миючим складом, можна легко зіпсувати ворс або забарвлення. У цьому питанні краще довіритися професіоналам.

Як проходить процедура, особливості проведення

Перш, ніж приступити до роботи, необхідно вивчити склад і ступінь забруднення, щоб підібрати оптимальний спосіб хімчистки і необхідні для цього препарати.
 1. На початковому етапі проводиться загальне очищення за допомогою екстракторної машини. Миючий засіб під тиском рівномірно розподіляється на поверхні. Очищуючий склад розчиняє бруд і разом з пилом всмоктується назад.
 2. Другий етап – це усунення локальних плям і забруднень за допомогою засобів для виведення плям.
 3. Промивання і сушка – збір залишків вологи. Після хімчистки поверхня залишається злегка вологою. Остаточне просушування відбувається в природних умовах (час висихання 3-5 годин).
 4. При необхідності може бути виконано дезодорування – обробка засобом для усунення неприємних запахів.

Ціна хімчистки ковроліну на дому

Вартість хімчистки килимових покриттів не залежить від ступеня забруднення. У нас немає націнки за кількість плям і розводів на ковроліні. Тому в нашій компанії Ви зможете замовити чистку ковроліну недорого у Львові.Великий досвід наших майстрів і сучасне обладнання німецької марки Karcher дозволяють проводити хімічну очистку килимового покриття на дому в стислі терміни.Вже через 5-6 годин (необхідних до повного висихання) Ви зможете насолоджуватися чистотою і затишком!
Які забруднення ви можете видалити?
Ми прибираємо будь-які забруднення, включаючи сліди від взуття, плями від вина, кави, чаю, компоту, соку, жиру, крові, клею, урини. Професійне чищення ковроліну дозволяє ефективно очистити покриття для підлоги, при цьому не пошкодивши сам матеріал.
Скільки часу піде на повне висихання?
Не більше доби. Відразу після виконання хімчистки по ковроліну краще не ходити, щоб на матеріалі не з’явилися непривабливі розводи.
5/5 - (20 відгуків)