Хімчистка дитячих колясок та автокрісел у Львові

Дитячі коляски та автомобільні крісла – обов’язкові атрибути кожної сім’ї з маленькими дітьми. Регулярна експлуатація цих виробів передбачає відповідальний підхід до питання догляду за ними. Як показує практика, повністю вичистити дитячу коляску в домашніх умовах дуже складно. Найважливіший момент – вибір гіпоалергенних, безпечних засобів для чищення колясок. Щоб не витрачати зайвий час на їх пошук, рекомендуємо довірити це завдання досвідченим професіоналам клінінгової компанії Clean.

Ціни на хімчистку колясок та дитячих крісел

Тип коляскиЦіна
Візок для прогуляноквід 700 грн.
Коляска тростинавід 1200 грн.
Коляска трансформервід 1500 грн.
Коляска для двійнівід 1700 грн.
Коляска для трійнівід 2000 грн.
Автокрісловід 600 грн.

Чим робимо чищення

 • Екстракторний порохотяг;
 • Парогенератор з насадками;
 • Набір миючих засобів;
 • Допоміжне обладнання.

Хімчистка дитячої коляски

хімчистка коляски у ЛьвовіЧищення даних виробів з використанням спеціальних засобів і устаткування дозволяє очистити як зовнішні поверхні так і усунути бруд і хвороботворні мікроби, приховані у внутрішніх шарах обшивки, до яких у домашніх умовах буває дістати практично неможливим. У нас є цілий ряд і перелік допоміжних інструментів для будь-якої непередбаченої ситуації. Довіряючи чищення автокрісел та дитячих колясок нашим фахівцям, ви робите вибір на користь комплексного підходу до санітарії. Чистка є складним процесом, що включає ряд етапів:
 • Спочатку бруд видаляється за допомогою потужного пилососу.
 • Всі поверхні ретельно обробляються парогенератором для пом’якшення плям, що в’їлися.
 • Фахівці вибирають професійні засоби для хімічного чищення, виходячи з особливостей забруднення. Використовуються лише гіпоалергенні засоби, безпечні для здоров’я дитини.
 • Нанесення препарату на всю поверхню дитячого візка.
 • Потім майстри за допомогою екстракторного пилососа приступають до повного видалення залишків засобів для чищення.
 • Очищається фурнітура колясок та крісел: рами, ручки, аксесуари, колеса та інші деталі.
Замовити хімічну чистку дитячих колясок компанії Clean – не тільки вигідно, але і зручно. Щоб не залишати дитину без нагляду та заощадити особистий час, ви можете замовити чищення додому. Наш майстер швидко прибуде за вказаною адресою, маючи все необхідне для професійного чищення.

Коли потрібне чищення дитячих колясок?

хімчистка автокріслаДитячі автокрісла та коляски потребують професійної хімчистки, якщо:
 • Потрібно видалити з обшивки плями від їжі, жиру.
 • Коляска накопичила велику кількість пилу внаслідок тривалого зберігання.
 • Необхідна дезінфекція коляски або автокрісла, які раніше були у використанні.
 • Ви плануєте виставити дитячий транспорт на продаж чи подарувати його.
Хімічна чистка дитячих колясок у компанії Clean – гарантія повного видалення забруднень будь-якого походження. Навіть найскладніші плями не встоять перед досвідом та професіоналізмом наших клінерів! У разі виїзду майстра додому, їм буде виконано ретельний огляд коляски для подальшого узгодження деталей та вартості послуг. У разі згоди клієнта з умовами, майстер забирає коляску та привозить її в обумовлений термін – ідеально чистою, свіжою та готовою до використання.

Користь хімчистки

Професійне чищення дитячих автокрісел та колясок – не найпоширеніша послуга на сучасному ринку. При цьому попит на неї швидко зростає, що враховується нашою компанією. Мета – забезпечити клієнтів бездоганним результатом і позбавити їх від зайвого клопоту. Поки наші майстри зайняті чищенням, ви можете приділити дорогоцінний час дітям.
5/5 - (15 відгуків)