Хімчистка ковдри у Львові

хімчистка ковдри львівХімчистка ковдри у Львові та Львівській області – один із напрямків діяльності компанії «Clean». Ми здійснюємо професійне чищення домашнього текстилю – пухових, ватних, вовняних та синтетичних ковдр, покривал та пледів, гарантуємо збереження виробу та вихідних якостей. Послуга надається на території фабричного цеху з безкоштовним вивезенням та доставкою ковдри клієнту.

Особливості послуги

Професійне чищення на спеціалізованому обладнанні – ефективний метод позбутися бруду та плям, повернути колір та початкову естетику речі.Наші фахівці можуть випрати оригінальний дизайнерський килим, великі паласи, м’який ковролін, придверні доріжки, невеликі килимки ручної роботи. Ми чистимо різні декоративні покриття:
 • віскозне;
 • вовняне;
 • шовкове;
 • синтетичне.
Вологе чи сухе чищення, виконане експертами — єдиний метод повернути первісний вид покриттю. Не рекомендується самостійно намагатися зачищати плями, оскільки це може значно погіршити ситуацію, а то й зовсім зіпсувати килимове покриття, довірте чищення нашим фахівцям. Використання пилососа не дасть потрібного результату, тому що він очищає поверхнево і не здатний повністю прибрати те, що глибоко в килимовому ворсі — мікропаразитів, шерсть кішки або собаки.

Вартість хімчистки ковдри

* Ціна хімчистки ковдри залежить від типу матеріалу та наповнювача, розміру виробу, ступеня забруднення. Приблизні ціни вказані в таблиці.* Точну вартість замовлення необхідно уточнити у працівників.

Хімчистка та чистка ковдр у Львові

хімчистка ковдри у ЛьвовіВиконується дбайливим способом на сучасному обладнанні та з використанням спеціалізованих миючих засобів, що не деформують структуру наповнювача та матерії. Для обробки пухового та пір’яного набивання застосовуються спеціалізовані технології, що дозволяють відновлювати її вихідні якості.Процес здійснюється відповідно до маркування виробника, включає наступні етапи:
 • Огляд, визначення ступеня забруднення та технології обробки;
 • Видалення пилу, виведення плям та бруду;
 • Зачищення ковдри з використанням спеціалізованих препаратів;
 • Дезінфікування, глибинна аквачистка або сухе чищення, залежно від маркування.
 • Провітрювання та сушіння.
 • Упаковка, доставка додому чи офісу клієнту.

Особливості процесу

Клінінгова обробка спального приладдя має свої нюанси в залежності від виду виробу. Так хімчистка вовняної ковдри потребує дбайливого підходу та спеціальної технології обробки.Професійна обробка – єдиний допустимий спосіб повернути виробу чистоту, без втрати його первісних властивостей. Самостійне прання в домашніх умовах малоефективне і загрожує втратою форми та пошкодженням наповнювача. Вироби обробляють на промисловому устаткуванні аквачистки з використанням спеціальних миючих складів під строгим контролем температури та кількості води.Делікатна хімчистка ватної ковдри проводиться методами сухої та аква-обробки із застосуванням професійних очисників та аквафільтру.Чому замовляють у насЯкщо вам необхідне якісне та оперативне чищення з будь-яким наповнювачем, запрошуємо скористатися сервісом компанії «Clean»! Основні засади нашої роботи:
 • Вигідно – ціна хімчистки подушок та інших різновидів домашнього текстилю відрізняється доступністю для більшості клієнтів. Помірні розцінки досягаються зниженням накладних видатків, програмою лояльності для постійних клієнтів.
 • Швидко – оперативність виконання замовлення, працюємо без свят та вихідних днів.
 • Надійно – суворе дотримання технологічного процесу, сертифіковане обладнання, що гарантує високу якість обробки та збереження виробів.
5/5 - (16 відгуків)